8LT325Z24SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT325Z24SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT325Z24SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 924 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT325Z24SA
Tau Wae 8LT325Z24SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 924 pcs Pepa Raraunga 8LT325Z24SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-18541
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A