8LT325B61SD
Hua Hua
Tau Wae: 8LT325B61SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT325B61SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT325B61SD
Tau Wae 8LT325B61SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1003 pcs Pepa Raraunga 8LT325B61SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-18245
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT325F04AC
8LT325F04AC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 56C 48#20 8#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1627 pcs
Tikiake: 8LT325F04AC.pdf
RFQ
8LT325B61SD-LC
8LT325B61SD-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT