8LT323F21SB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT323F21SB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT323F21SB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT323F21SB-LC
Tau Wae 8LT323F21SB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1777 pcs Pepa Raraunga 8LT323F21SB-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-21
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-17806 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 21
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT323F35AB
8LT323F35AB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 100C 100#22D PIN RECP
I roto i te taonga: 1902 pcs
Tikiake: 8LT323F35AB.pdf
RFQ
8LT323F21SA-LC
8LT323F21SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT