8LT321Z11PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT321Z11PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT321Z11PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT321Z11PN
Tau Wae 8LT321Z11PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1246 pcs Pepa Raraunga 8LT321Z11PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-17613
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A