8LT317Z26SA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT317Z26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT317Z26SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT317Z26SA
Tau Wae 8LT317Z26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1534 pcs Pepa Raraunga 8LT317Z26SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-17292
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A