8LT317F26SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT317F26SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 26C 26#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT317F26SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT317F26SB
Tau Wae 8LT317F26SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1876 pcs Pepa Raraunga 8LT317F26SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-17206
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT317F26SB-LC
8LT317F26SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT