8LT315B19SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT315B19SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT315B19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT315B19SN
Tau Wae 8LT315B19SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2293 pcs Pepa Raraunga 8LT315B19SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-16712
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A