8LT315B19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT315B19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT315B19PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT315B19PA
Tau Wae 8LT315B19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1987 pcs Pepa Raraunga 8LT315B19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-16694
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT315B19PD
8LT315B19PD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 19C 19#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 1536 pcs
Tikiake: 8LT315B19PD.pdf
RFQ
8LT315B19PA-LC
8LT315B19PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT