8LT221Z41PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT221Z41PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 41C 41#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT221Z41PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 861 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT221Z41PN
Tau Wae 8LT221Z41PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 861 pcs Pepa Raraunga 8LT221Z41PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-16112
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 1.112" ~ 1.116" (28.25mm ~ 28.35mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT221Z39AN
8LT221Z39AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 930 pcs
Tikiake: 8LT221Z39AN.pdf
RFQ
8LT223B55AN
8LT223B55AN
Whakaahuatanga: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
I roto i te taonga: 1318 pcs
Tikiake: 8LT223B55AN.pdf
RFQ
8LT221Z41PN-LC
8LT221Z41PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT