8LT025Z43PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT025Z43PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT025Z43PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT025Z43PN
Tau Wae 8LT025Z43PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1049 pcs Pepa Raraunga 8LT025Z43PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-15812
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A