8LT025F43SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT025F43SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT025F43SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT025F43SN-LC
Tau Wae 8LT025F43SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1949 pcs Pepa Raraunga 8LT025F43SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-15683 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (20), 20 (23) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT025F44AN
8LT025F44AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 8C 4#16 4#8 PIN RECP
I roto i te taonga: 782 pcs
Tikiake: 8LT025F44AN.pdf
RFQ
8LT025F44PN-LC
8LT025F44PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 8POS PNL MNT