8LT025B29SB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT025B29SB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT025B29SB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT025B29SB-LC
Tau Wae 8LT025B29SB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1967 pcs Pepa Raraunga 8LT025B29SB-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-15465 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -