8LT023Z53PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT023Z53PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 53C 53#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT023Z53PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT023Z53PA
Tau Wae 8LT023Z53PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1364 pcs Pepa Raraunga 8LT023Z53PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-15340
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A