8LT023Z21SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT023Z21SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT023Z21SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT023Z21SN
Tau Wae 8LT023Z21SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga 8LT023Z21SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-15322
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT023Z21PA
8LT023Z21PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 21C 21#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1365 pcs
Tikiake: 8LT023Z21PA.pdf
RFQ
8LT023Z21SN-LC
8LT023Z21SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT