8LT023F21PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT023F21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT023F21PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT023F21PA
Tau Wae 8LT023F21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1620 pcs Pepa Raraunga 8LT023F21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-15237
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A