8LT023B55PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT023B55PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT023B55PA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT023B55PA-LC
Tau Wae 8LT023B55PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1558 pcs Pepa Raraunga 8LT023B55PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-15224 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -