8LT023B21SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT023B21SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 21C 21#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT023B21SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT023B21SA
Tau Wae 8LT023B21SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1642 pcs Pepa Raraunga 8LT023B21SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-15185
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT023B21SA-LC
8LT023B21SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT