8LT015Z19SN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT015Z19SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT015Z19SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT015Z19SN
Tau Wae 8LT015Z19SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1639 pcs Pepa Raraunga 8LT015Z19SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14707
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT015Z35BN
8LT015Z35BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 37C 37#22D SKT RECP
I roto i te taonga: 1992 pcs
Tikiake: 8LT015Z35BN.pdf
RFQ
8LT015Z18SN-LC
8LT015Z18SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
I roto i te taonga: 1815 pcs
Tikiake: 8LT015Z18SN-LC.pdf
RFQ
8LT015Z19SN-LC
8LT015Z19SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT