8LT013F04PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT013F04PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 4C 4#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT013F04PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT013F04PN
Tau Wae 8LT013F04PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1996 pcs Pepa Raraunga 8LT013F04PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13-4 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14456
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT013F08SN
8LT013F08SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 8C 8#20 SKT RECP
I roto i te taonga: 2405 pcs
Tikiake: 8LT013F08SN.pdf
RFQ
8LT013F04AN
8LT013F04AN
Whakaahuatanga: 8LT 4C 4#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 2741 pcs
Tikiake: 8LT013F04AN.pdf
RFQ
8LT013F04PN-LC
8LT013F04PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 4POS PNL MNT