8LT013B03SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8LT013B03SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 3C 3#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8LT013B03SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT013B03SB
Tau Wae 8LT013B03SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1734 pcs Pepa Raraunga 8LT013B03SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 13-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14366
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A