8D725Z46SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725Z46SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 46C MIXED SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725Z46SN.pdf2.8D725Z46SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 574 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725Z46SN
Tau Wae 8D725Z46SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 574 pcs Pepa Raraunga 1.8D725Z46SN.pdf2.8D725Z46SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14095
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725Z61BA
8D725Z61BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 61C 61#20 SKT J/N
I roto i te taonga: 959 pcs
Tikiake: 8D725Z61BA.pdf
RFQ
8D725Z61BN
8D725Z61BN
I roto i te taonga: 1250 pcs
Tikiake: 8D725Z61BN.pdf
RFQ
8D725Z46SN251
8D725Z46SN251
Whakaahuatanga: 8D 46C MIXED SKT J/N
I roto i te taonga: 370 pcs
Tikiake: 8D725Z46SN251.pdf
8D725Z46PN251
8D725Z46PN251
Whakaahuatanga: 8D 46C MIXED PIN J/N
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: 8D725Z46PN251.pdf
8D725Z46SN-LC
8D725Z46SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT