8D725Z37SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D725Z37SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 37C 37#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725Z37SN.pdf2.8D725Z37SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 807 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725Z37SN
Tau Wae 8D725Z37SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 807 pcs Pepa Raraunga 1.8D725Z37SN.pdf2.8D725Z37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14071
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725Z37BN
8D725Z37BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 37C 37#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 791 pcs
Tikiake: 8D725Z37BN.pdf
RFQ
8D725Z35SN-LC
8D725Z35SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 128POS PANEL
I roto i te taonga: 1430 pcs
Tikiake: 8D725Z35SN-LC.pdf
RFQ
8D725Z37SN-LC
8D725Z37SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT