8D725Z19SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D725Z19SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725Z19SA.pdf2.8D725Z19SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 707 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725Z19SA
Tau Wae 8D725Z19SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 707 pcs Pepa Raraunga 1.8D725Z19SA.pdf2.8D725Z19SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-14027
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A