8D725K46SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D725K46SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 635 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 635 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725K46SN-LC
Tau Wae 8D725K46SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 635 pcs Pepa Raraunga 1.8D725K46SN-LC.pdf2.8D725K46SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-13958 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Firewall Usage Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725K46BN
8D725K46BN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 46C MIXED SKT J/N
I roto i te taonga: 619 pcs
Tikiake: 8D725K46BN.pdf
RFQ
8D725K61PN-LC
8D725K61PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT