8D725K37SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725K37SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 37C 37#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725K37SN.pdf2.8D725K37SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 448 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725K37SN
Tau Wae 8D725K37SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 448 pcs Pepa Raraunga 1.8D725K37SN.pdf2.8D725K37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13945
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A