8D725K24SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725K24SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725K24SN.pdf2.8D725K24SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 530 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725K24SN
Tau Wae 8D725K24SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 530 pcs Pepa Raraunga 1.8D725K24SN.pdf2.8D725K24SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13930
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725K19SN
8D725K19SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 19C 19#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 531 pcs
Tikiake: 8D725K19SN.pdf
RFQ
8D725K24SN-LC
8D725K24SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT