8D725F61SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F61SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D725F61SA-LC.pdf2.8D725F61SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F61SA-LC
Tau Wae 8D725F61SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1316 pcs Pepa Raraunga 1.8D725F61SA-LC.pdf2.8D725F61SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-13873 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725F90PA
8D725F90PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 46C MIXED PIN J/N
I roto i te taonga: 685 pcs
Tikiake: 8D725F90PA.pdf
RFQ
8D725F61SN-LC
8D725F61SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 61POS PNL MT