8D725F29PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F29PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 29C 29#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725F29PN.pdf2.8D725F29PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F29PN
Tau Wae 8D725F29PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1277 pcs Pepa Raraunga 1.8D725F29PN.pdf2.8D725F29PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13789
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A