8D725F24SD-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F24SD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D725F24SD-LC.pdf2.8D725F24SD-LC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F24SD-LC
Tau Wae 8D725F24SD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1096 pcs Pepa Raraunga 1.8D725F24SD-LC.pdf2.8D725F24SD-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-13776 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -