8D725F19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D725F19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 PIN J/N
Ngā Rauemi: 1.8D725F19PN.pdf2.8D725F19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D725F19PN
Tau Wae 8D725F19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1031 pcs Pepa Raraunga 1.8D725F19PN.pdf2.8D725F19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13753
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D725F19SN
8D725F19SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 19C 19#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 927 pcs
Tikiake: 8D725F19SN.pdf
RFQ
8D725F19PN-LC
8D725F19PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT