8D723W53PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D723W53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 1.8D723W53PN.pdf2.8D723W53PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D723W53PN
Tau Wae 8D723W53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1450 pcs Pepa Raraunga 1.8D723W53PN.pdf2.8D723W53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13597
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D723W53PB-LC
8D723W53PB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
I roto i te taonga: 1379 pcs
Tikiake: 8D723W53PB-LC.pdf
RFQ
8D723W53AB
8D723W53AB
Whakaahuatanga: 8D 53C 53#20 PIN J/N
I roto i te taonga: 1461 pcs
Tikiake: 8D723W53AB.pdf
RFQ
8D723W53PN-LC
8D723W53PN-LC