8D721W39PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D721W39PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Ngā Rauemi: 1.8D721W39PA.pdf2.8D721W39PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D721W39PA
Tau Wae 8D721W39PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1338 pcs Pepa Raraunga 1.8D721W39PA.pdf2.8D721W39PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13363
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D721W39SN
8D721W39SN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 39C 37#20 2#16 SKT J/N
I roto i te taonga: 1446 pcs
Tikiake: 8D721W39SN.pdf
RFQ
8D721W35SN-LC
8D721W35SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 79POS PNL MT
I roto i te taonga: 2441 pcs
Tikiake: 8D721W35SN-LC.pdf
RFQ
8D721W39PA-LC
8D721W39PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT