8D721F39SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D721F39SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 39C 37#20 2#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D721F39SN.pdf2.8D721F39SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D721F39SN
Tau Wae 8D721F39SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1545 pcs Pepa Raraunga 1.8D721F39SN.pdf2.8D721F39SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-13261
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D721F39PN
8D721F39PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 39C 37#20 2#16 PIN J/N
I roto i te taonga: 1591 pcs
Tikiake: 8D721F39PN.pdf
RFQ
8D721F39SN-LC
8D721F39SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT