8D721F16SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D721F16SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D721F16SA-LC.pdf2.8D721F16SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D721F16SA-LC
Tau Wae 8D721F16SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1672 pcs Pepa Raraunga 1.8D721F16SA-LC.pdf2.8D721F16SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-13236 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -