8D719Z32SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D719Z32SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 32C 32#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8D719Z32SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D719Z32SB
Tau Wae 8D719Z32SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 32C 32#20 SKT J/N Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1067 pcs Pepa Raraunga 8D719Z32SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A