8D715Z15SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D715Z15SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 15C 14#20 1#16 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D715Z15SN.pdf2.8D715Z15SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D715Z15SN
Tau Wae 8D715Z15SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1864 pcs Pepa Raraunga 1.8D715Z15SN.pdf2.8D715Z15SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-12771
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A