8D715W19SD
Hua Hua
Tau Wae: 8D715W19SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 SKT J/N
Ngā Rauemi: 1.8D715W19SD.pdf2.8D715W19SD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D715W19SD
Tau Wae 8D715W19SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1726 pcs Pepa Raraunga 1.8D715W19SD.pdf2.8D715W19SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-12673
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D715W19SC-LC
8D715W19SC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 2278 pcs
Tikiake: 8D715W19SC-LC.pdf
RFQ
8D715W35AB
8D715W35AB
Whakaahuatanga: 8D 37C 37#22D PIN J/N
I roto i te taonga: 2488 pcs
Tikiake: 8D715W35AB.pdf
RFQ
8D715W19SD-LC
8D715W19SD-LC