8D715W19PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D715W19PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 PIN J/N
Ngā Rauemi: 1.8D715W19PB.pdf2.8D715W19PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D715W19PB
Tau Wae 8D715W19PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1969 pcs Pepa Raraunga 1.8D715W19PB.pdf2.8D715W19PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-12659
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A