8D525Z37SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525Z37SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 37C 37#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525Z37SN.pdf2.8D525Z37SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 944 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525Z37SN
Tau Wae 8D525Z37SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 944 pcs Pepa Raraunga 1.8D525Z37SN.pdf2.8D525Z37SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-37 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11789
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A