8D525W61PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W61PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 61C 61#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W61PB.pdf2.8D525W61PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W61PB
Tau Wae 8D525W61PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1196 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W61PB.pdf2.8D525W61PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11682
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525W61BD
8D525W61BD
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 61C 61#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1629 pcs
Tikiake: 8D525W61BD.pdf
RFQ
8D525W61PB-LC
8D525W61PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE