8D525W29PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W29PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 29C 29#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W29PN.pdf2.8D525W29PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W29PN
Tau Wae 8D525W29PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1405 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W29PN.pdf2.8D525W29PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11528
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 29 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A