8D525W24SD
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W24SD
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W24SD.pdf2.8D525W24SD.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 919 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W24SD
Tau Wae 8D525W24SD Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 919 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W24SD.pdf2.8D525W24SD.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11500
Whakatakotoranga D Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A