8D525W19SE
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W19SE
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W19SE.pdf2.8D525W19SE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W19SE
Tau Wae 8D525W19SE Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1039 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W19SE.pdf2.8D525W19SE.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11467
Whakatakotoranga E Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A