8D525W11SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D525W11SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 2#20 9#10 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525W11SB.pdf2.8D525W11SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 400 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525W11SB
Tau Wae 8D525W11SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 400 pcs Pepa Raraunga 1.8D525W11SB.pdf2.8D525W11SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11425
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 33A