8D525S43SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D525S43SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525S43SN.pdf2.8D525S43SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 383 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 383 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525S43SN
Tau Wae 8D525S43SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 383 pcs Pepa Raraunga 1.8D525S43SN.pdf2.8D525S43SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-11271
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D525S43SN-LC
8D525S43SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE