8D525F46SE-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F46SE-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D525F46SE-LC.pdf2.8D525F46SE-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F46SE-LC
Tau Wae 8D525F46SE-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1363 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F46SE-LC.pdf2.8D525F46SE-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-11066 Whakatakotoranga E
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp