8D525F43PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F43PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D525F43PA-LC.pdf2.8D525F43PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F43PA-LC
Tau Wae 8D525F43PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1333 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F43PA-LC.pdf2.8D525F43PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-43
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-11010 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 43
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp