8D525F24PE
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F24PE
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525F24PE.pdf2.8D525F24PE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 966 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F24PE
Tau Wae 8D525F24PE Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 966 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F24PE.pdf2.8D525F24PE.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10891
Whakatakotoranga E Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A