8D525F11SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D525F11SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 2#20 9#10 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D525F11SB.pdf2.8D525F11SB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 486 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 486 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D525F11SB
Tau Wae 8D525F11SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 486 pcs Pepa Raraunga 1.8D525F11SB.pdf2.8D525F11SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10814
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 33A