8D523Z55SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D523Z55SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D523Z55SA-LC.pdf2.8D523Z55SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 879 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 879 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523Z55SA-LC
Tau Wae 8D523Z55SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 879 pcs Pepa Raraunga 1.8D523Z55SA-LC.pdf2.8D523Z55SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Ētahi Ingoa 1792-10677 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Black Zinc Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.768" (44.91mm) Momo Hoapā Crimp